Inżynier Rozwoju Opakowań - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Rozwoju OpakowańMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Bycie kluczowym kontaktem między funkcjami centralnymi, dostawcami materiałów, dostawcami maszyn i zakładami produkcyjnymi
  • Opracowanie i projektowanie nowych formatów opakowań, w tym kontrole patentowe oraz kwalifikacja i specyfikacja wszystkich potrzebnych materiałów i rysunków
  • Prowadzenie wielu projektów związanych z opakowaniami od pomysłu do pełnego wdrożenia i zwiększenia skali (w tym przygotowanie wszystkich pomiarów materiałów opakowaniowych)
  • Koordynowanie i przeprowadzanie prób przerobowych materiałów opakowaniowych oraz kwalifikacja materiałów zgodnie z procesem produkcyjnym
  • Wspieranie wewnętrznej funkcji inżynieryjnej w projektach maszyn w określaniu wszystkich obszarów związanych z pakowaniem, zatwierdzaniu rysunków specyficznych dla formatu, zamawianiu materiałów rozruchowych maszyn i zapewnianie, że proces uruchomienia może przebiegać zgodnie z planem zarówno w firmie, jak i u dostawców maszyn. Ostateczne zatwierdzenie formatu na maszynie
  • Zorganizowane rozwiązywanie problemów związanych maszynami pakującymi. Szczególnie na styku maszyna-materiał
  • Optymalizacja interfejsu maszyna/materiał
  • Tworzenie efektownych i kreatywnych prezentacji – wizualizacja treści technicznych, w tym. grafika informacyjna przekazująca komunikaty techniczne i zapewniająca efektywne zarządzanie projektem poprzez wizualizację

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub równorzędne w dziedzinie rozwoju opakowań, rozwoju materiałów, inżynierii mechanicznej lub równorzędne
  • Minimum 3-5 lat praktycznego doświadczenia w powiązanych obszarach wiedzy w środowisku produkcyjnym FMCG
  • Dobra znajomość linii pakujących i procesów produkcyjnych oraz znajomość materiałów opakowaniowych (głównie tektury, materiałów elastycznych)
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS-Office, w szczególności Excel i Power Point
  • Średniozaawansowana znajomość obsługi programów do rysowania i obsługi mediów (Adobe Creative Suite, Photoshop i Illustrator. SolidWorks, AutoCAD itp.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka polskiego i niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne umożliwiające pracę w różnych kontekstach kulturowych oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, pracy biurowej i samoorganizacji
  • Elastyczność, niezawodność i dokładność, nawet w środowisku, w którym często występuje presja czasu/rezultatu
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, firmowa biblioteka, kawa / herbata, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, parking dla pracowników
  • Możliwość pracy zdalnej w 50%
  • Elastyczny czas pracy
  • Lekarza w biurze
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Dodatkowy urlop
  • Premia roczna tzw. 13stka
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.