Opis stanowiska pracy

Firma z branży Automotive, lider w dziedzinie robotyki w Europie z ugruntowaną pozycją na rynku międzynarodowym podpartą wieloletnim doświadczeniem w zakresie robotyki i automatyki przemysłowej.

W związku z dalszym rozwojem, poszukujemy do naszych oddziałów kandydatów na stanowisko:

Inżynier Robotyki Offline

Miejsce pracy: Gliwice

Jesteś pasjonatem branży automotive - szukasz rzetelnej firmy i nowych wyzwań zawodowych?

A może…

Niewiele jeszcze wiesz o automotive, ale robotyka jest dla Ciebie jedynym słusznym kierunkiem w rozwoju zawodowym?

Konieczne weź udział w rekrutacji i przekonaj się, dlaczego warto należeć do naszego zespołu!

Zachęcamy do aplikowania również Absolwentów i studentów niestacjonarnych!

Oferujemy:

  • Możliwość kształcenia, rozwoju oraz awansu w firmie o pozycji lidera na rynku automotive
  • Specjalistyczne szkolenia, wprowadzenie i wdrożenie w standardy branżowe
  • Uczestnictwo w realizacji międzynarodowych projektów dla renomowanych Klientów
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w zgranym, młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji – indywidualnie dopasowana ścieżka rozwoju
  • Możliwość poznania najnowszych technologii w branży motoryzacyjnej – innowacyjnych nie tylko w skali Polski, ale na całym świecie!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe zawodowe lub magisterskie na kierunku: Automatyka i Robotyka, Budowa Maszyn, Mechatronika.
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych – wyjazdy sporadyczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży Automotive

Jakie wyzwania na Ciebie czekają?

  • Programowanie robotów offline (RobCAD, Process Designer/Process Simulate)
  • Symulacja stanowisk zrobotyzowanych
  • Sporządzanie czytelnej dokumentacji

Tak! Ta praca naprawdę WCIĄGA!

Prezentacja firmy

RW Swiss Automation Sp. z o.o. <br/>Międzynarodowa firma zajmująca się p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria