Inżynier Robót Drogowych, Lębork

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Aldesa Polska to firma będąca częścią hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Aktualnie do biura budowy drogi ekspresowej S6 poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wsparcie Kierownika Robót i Kierownika Budowy w prowadzeniu budowy w zakresie robót drogowych;
  • Bliska współpraca z działem technicznym, działem zakupów i rozliczeń;
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń prac z dostawcami, podwykonawcami i inwestorem;
  • Przygotowywanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót;
  • Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz innych dokumentów niezbędnych do realizacji projektu;
  • Prowadzenie gospodarki materiałowej na budowie;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy;
  • Przygotowywanie kalkulacji prac.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa);
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD;
  • Umiejętność czytania rysunków i analizowania dokumentacji technicznej;
  • Otwartość na naukę i nowe wyzwania;
  • Zaangażowanie i proaktywna postawa;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word.

To oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie międzynarodowej;
  • Udział w ciekawym projekcie drogowym;
  • Możliwość odbycia praktyk zawodowych na budowie w celu zdobycia uprawnień;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  •  Atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią globalnej grupy budowlanej Aldesa, która od ponad 50 la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna