Inżynier Projektu

Hays Poland

Poznan, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1150261

Obowiązki i zadania:
  • Utrzymywanie bieżących relacji z urzędami
  • Nadzorowanie utrzymania, konserwacji i remontów budynków oraz infrastruktury zgodnie z wymogami prawa
  • Prowadzenie ksiąg budynków dla wszystkich obiektów i zarządzanie przeprowadzanymi kontrolami obiektów
  • Zarządzanie kierownikami budowy i wykonawcami budowlanymi podczas prac projektowych
  • Zarządzanie projektami działań związanych z projektami budowlanymi/infrastrukturalnymi
  • Przygotowanie budżetu i zarządzanie przepływem środków pieniężnych dla projektów infrastrukturalnych
  • Ustalanie zapotrzebowania na nakłady inwestycyjne dla projektów infrastrukturalnych (CAPEX)
  • Określanie zapotrzebowania na nakłady operacyjne dla działu infrastruktury (OPEX)
  • Przygotowanie uzasadnienia biznesowego dla wymagań budowlanych / infrastrukturalnych

 Wiedza oraz umiejętności:
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z infrastrukturą budowlaną w międzynarodowej organizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi projektami infrastrukturalnymi
  • Wykształcenie wyższe- preferowane techniczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji oraz za zakresu umów
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami/ doświadczenie w projektach budowlanych
  • Praktyczna znajomość przepisów budowlanych oraz przepisów przeciwpożarowych
  • Znajomość regulacji prawnych z zakresu warunków technicznych, obowiązujących norm i przepisów budowlanych
  • Doświadczenie w negocjowaniu kontraktów z generalnymi wykonawcami oraz dostawcami usług zewnętrznych
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie PMI / Prince2 / Agile

 Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę- na pełen etat, w firmie o stabilnej pozycji na rynku i międzynarodowym środowisku
  • Duże możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • ZFŚS oraz szeroki pakiet benefitów (Luxmed, Multisport, kursy językowe, kursy branżowe)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy