Inżynier Projektu z językiem niemieckim

OTTO Work Force

Brzeg, opolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Brzeg

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER PROJEKTU ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: 49-306 Brzeg

• Znasz język niemiecki na poziomie minimum B2,

• Masz doświadczenie jako Inżynier Procesu, Project Manager lub pokrewne w branży technicznej

• Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne,

• Cechują Cię wysokie zdolności interpersonalne.

• Mile widziana znajomość wymogów IATF i VDA.

TWOJE ZADANIA:

• Przygotowanie założeń koncepcyjnych i harmonogramu dla nowych projektów,

• Sporządzanie dokumentacji projektowej,

• Planowanie budżetu i tworzenie kosztorysu,

• Przygotowywanie ofert dla Klientów,

• Prowadzenie spotkań z Klientami,

• Aktywny udział w analizie wymagań jakościowych i technologicznych dla nowych i istniejących produktów,

• Doradztwo techniczne w zakresie doboru narzędzi i metod obróbki,

• Kontrola i nadzór nad obowiązującymi w branży regulacjami i wymogami,

• Śledzenie branżowych trendów rozwoju i analiza możliwości wdrożenia nowych rozwiązań,

• Rozwiązywanie problemów technologicznych we współpracy z innymi działami i Klientem,

• Weryfikacja i projektowanie procesów produkcji dla nowych produktów,

• Nadzór nad wykonywanie pierwszych sztuk przed produkcją seryjną,

• Optymalizacja istniejących i projektowanych procesów.

OFERUJEMY CI:

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta i atrakcyjne wynagrodzenie

• Dużą samodzielność na stanowisku i możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,

• Przyjazne i rozwijające środowisko pracy,

• Pracę w międzynarodowej firmie od pon. do pt.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.