Inżynier Projektu Wdrożenia Maszyn

ALTEN Polska

Gliwice, śląskie

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy osobę na stanowisko Inżynier Projektu Wdrożenia Maszyn, który dołączy do naszego zespołu.

ALTEN Polska dostarcza usługi inżynieryjne, informatyczne i konsultingowe o wysokiej wartości dodanej, będąc w centrum procesu innowacji naszych klientów w różnych sektorach przemysłu. W 2020 roku otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work!
POSZUKUJEMY!

MIEJSCE:
Gliwice

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Twoje zadania

  • Wprowadzanie do instalacji nowego sprzętu w oparciu o wewnętrzne i zewnętrzne wymagania klientów, jako członek zespołu projektowego CAPEX
  • Tworzenie specyfikacji maszyn na podstawie wymagań klientów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Aktywna komunikacja z dostawcami w zakresie końcowej specyfikacji sprzętu, zmian projektowych
  • Przegląd ostatecznego zakresu oferty i zamówienia, opiniowanie i zatwierdzanie projektu wyposażenia
  • Zapewnienie, że sprzęt zbudowany przez dostawcę jest zgodny z zatwierdzonym projektem i przepisami prawa
  • Zapewnienie, że sprzęt dostarczony przez dostawcę jest zdolny do pracy w zakresie parametrów procesu określonych w specyfikacji i jest bezpieczny dla operatorów
  • Udział we wszystkich fazach uruchomienia IQ, OQ, PQ, FAT i SAT
  • Przygotowanie sprzętu do uruchomienia z klientem (wewnętrznym i zewnętrznym)
  • Rozpoznawanie zagrożeń wynikających z żądań klientów, specyfikacji maszyn, zmian konstrukcyjnych i projektowych; zapewnienie działań ograniczających potencjalne zagrożenia
  • Przedstawianie pomysłów na ulepszenia procesów, projektowanie urządzeń mechanicznych i elektrycznych, dostarczanie informacji zwrotnej technicznej regionalnej grupie rozwoju technologii w zakresie potencjalnych ulepszeń i zagrożeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min 1 stopnia
  • Angielski komunikatywny B2
  • Doświadczenie ponad trzy lata pracy przy realizacji projektów branży technologicznej, chemicznej lub pokrewnych (preferowana branża chemiczna, spożywcza, automotive)
  • Znajomość procesów wdrażania maszyn i doświadczenie w koordynowaniu projektów wdrożenia nowych maszyn, lub linii produkcyjnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu i weryfikacji dokumentacji technicznej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i weryfikacja ich zbieżności z zamówieniem (nie wymagana – umiejętność tworzenia rysunków, jest to nice to have)
  • Wiedza dotycząca poszczególnych parametrów maszyn
  • Doświadczenie w komunikacji z dostawcami

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!????

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
INFO: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami