Inżynier Projektu/ Inżynier ds. Automatyzacji

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na nowo utworzone stanowisko Inżyniera ds. Automatyzacji. Osoba ta będzie odpowiedzialna za wdrażanie projektów usprawniających proces produkcyjny pod kątem automatyzacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce, które pracują w oparciu o najnowsze technologie.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie projektów automatyzacyjnych;
  • Analiza i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem jakościowym i kosztowym - zarówno na etapie kalkulowania zapytań ofertowych, wdrażania projektów do produkcji oraz w istniejącej produkcji seryjnej;
  • Przeprowadzanie procesów optymalizacyjnych głównie w obszarze produkcyjnym;
  • Analizowanie danych zakupu i zużycia mediów oraz prowadzenie statystyk w tym zakresie.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na analogicznym, lub pokrewnym stanowisku;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych pod kątem automatyzacji procesów;
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń (elektryka, mechanika, hydraulika, pneumatyka);
  • Doświadczenie w programowaniu robotów;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym;
  • Biegła obsługa komputera (głównie pakiet MS Office);
  • Znajomość programu AutoCad.

Oferujemy

  • Rozwój w międzynarodowym środowisku pracy w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page