Agencja Zatrudnienia KS Service

Inżynier Projektant

Miejsce pracy: Batorowo, Września, Gniezno, Tarnowo Podgórne, Grodzisk Wielkopolski, Poznań

Miejsce pracy: Batorowo (k. Poznania)

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę z możliwością rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie korespondujące z  kompetencjami oraz doświadczeniem
  • Możliwość uzyskania atrakcyjnej premii
  • Udział w ciekawych międzynarodowych projektach
  • Przyjazne środowisko pracy

GŁÓWNE ZADANIA:

Projektowanie konstrukcji stalowych i żelbetowych w projektach realizowanych w międzynarodowym zespole inżynierów

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w budowach dla rolnictwa)
  • Znajomość standardów opracowywania dokumentacji technicznej
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad
  • Projektowanie w systemach 3D będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność i decyzyjność
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.