Inżynier / Projektant konstrukcji ( praca zdalna )

Delmec Engineering

Gdańsk, Gdynia, Sopot, (praca w Katowicach), pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Delmec jest międzynarodowym dostawcą usług telekomunikacyjnych, założoną w 1975 roku z siedzibą w Irlandii, prowadzącą szereg działań na arenie międzynarodowej w Europie, Afryce oraz w Azji. Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest produkcja i budowa wież telekomunikacyjnych i masztów, instalacja i budowa stacji bazowych, inwentaryzacje wież, przeglądy i projektowanie infrastruktury telekomunikacyjnej oraz świadczenie wysokiej jakości usług dla międzynarodowych operatorów telefonii komórkowej, zarządzających portfelami wież i deweloperów infrastruktury telekomunikacyjnej w ponad 40 krajach. Obserwując wzrost na wielu rynkach chcielibyśmy powiększyć nasz zespół projektowy o Inzyniera/Projektanta konstrukcji.

Opis Stanowiska

Stanowisko obejmuje:

  • Wykonywanie obliczeń statycznych oraz raportów technicznych dla klientów w Afryce, Azji i Europie;
  • Projektowanie wież, masztów, monopoli;
  • Projektowanie wzmocnień wież oraz fundamentów;
  • Stosowanie standardów jakości przy projektowaniu konstrukcji;
  • Zarządzanie dokumentacją elektroniczną zgodnie z systemami firmy Delmec;

Wymagania:

  • Studia inżynierskie lub magisterskie na kierunku Budownictwo lub pokrewnym; preferowana specjalność konstrukcyjno-budowlana lub geotechniczna;
  • Minimum 3-5+ letnie doświadczenie w pracy projektowej; Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji w branży telekomunikacyjnej będzie silnym atutem;
  • Doskonala znajomość pakietu MS Excel, MS Word oraz CAD;
  • Znajomość oprogramowania do obliczeń statyczno-wytrzymałościowych oraz łatwość w nauce nowych programów;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Doskonale umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, zdolność planowania;

Firma oferuje:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku jako członek zespołu projektowego;
  • Pełne wsparcie w rozwoju osobistym;
  • Praca może być zaliczona na poczet doświadczenia zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych do projektowania;
  • Pracownik będzie miał możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w obrębie firmy;
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;

Jest to doskonała okazja dla dynamicznej osoby pragnącej rozwinąć swoją karierę w branży budowlano-przemysłowej. Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV (w wersji angielskej) za pomocą przycisku "aplikuj". Zapewniamy pełną dyskrecję w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

At Delmec, we believe that synergy shapes success. By working together i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca