Inżynier Projektant Automatyk

Łódź, łódzkie

Poyry Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań Projektanta Automatyka należeć będzie:

Projektowanie instalacji automatyki obiektowej dla inwestycji przemysłowych z naciskiem na projekty wykonawcze, a w szczególności:

  • dobór instrumentacji we współpracy z technologami;
  • tworzenie specyfikacji urządzeń AKPiA;
  • przygotowywanie technicznych zapytań ofertowych;
  • połączenia do systemów sterowania procesem technologicznym (DCS, PLC), schematy funkcjonalne sterowania, schematy obwodowe, rysunki lokalizacyjne, dokumentacja montażowa;
  • nadzór nad realizacją projektów.

Osobom, które dołączą do naszego zespołu oferujemy:

  • stabilną perspektywę zatrudnienia i rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej oraz otwartej i opartej na zaufaniu kulturze przedsiębiorstwa;
  • uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata;
  • przyjazne środowisko pracy w międzynarodowym zespole inżynierów;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • świadczenia socjalne;
  • karta sportowa;
  • pakiety medyczne;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych;
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie projektowania przemysłowych instalacji AKPiA;
  • znajomości zasad projektowania w branży AKPiA;
  • wykształcenia wyższego technicznego, profil automatyka;
  • znajomości języka angielskiego;
  • znajomości AutoCAD;
  • gotowości do odbywania podróży służbowych w kraju i za granicą.

Pöyry is an international consulting and engineering company. We deliver strategic... advisory and engineering services, underpinned by strong project implementation capability and expertise. Our focus sectors are power generation, transmission & distribution, forest industry, chemicals & biorefining, mining & metals, transportation and water. Our 6,000 experts deliver over 10,000 projects annually. We are constantly looking for the best people and projects.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria