Inżynier Produktu ds. certyfikacji

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

  • Nowo tworzone stanowisko w prężnie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z kilkudziesięcioosobowym centrum R&D
  • Certyfikacja produktów elektronicznych + automatyki przemysłowej (certyfikaty takie jak: UL, CCC, ATEX, EAC)

Informacje o kliencie

Moim Klientem jest międzynarodowa, bardzo prężnie rozwijająca się firma projektująca i produkująca komponenty z zakresu elektroniki i automatyki przemysłowej, z kilkudziesięcioletnią tradycją na świecie. Z uwagi na dużą liczbę projektów rozwojowych, poszukiwany jest ekspert w zakresie certyfikacji, który zostanie częścią międzynarodowej struktury R&D, współpracując bezpośrednio z niemiecką siedzibą.

Opis stanowiska

  • Samodzielne wdrażanie certyfikatów produktów, które są wymagane w danym regionie czy kraju, celem dopuszczenia produktu na rynek międzynarodowy.
  • Zatwierdzanie i weryfikacja wszystkich zmian w produkcie i komponentach przed wprowadzeniem do produkcji
  • Doradztwo dla międzynarodowych działów rozwoju, aby przy projektowaniu produktu uwzględnić wymagania odpowiednich przepisów krajowych i międzynarodowych oraz wytycznych i norm, których należy przestrzegać
  • Kompleksowe planowanie projektu certyfikacji (analiza produktu i przygotowanie planu badań oraz dokumentacji technicznej, koordynacja przygotowania próbek oraz przeprowadzenia badań pod kątem zgodności z wymogami)
  • Przygotowywanie raportów końcowych oraz prowadzenie rejestru wydanych certyfikatów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektrotechnika / Elektronika / Mechatronika i pokrewne)
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze certyfikacji bądź projektowania/produkcji wyrobów elektronicznych lub automatyki przemysłowej
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego (poziom min. B2)
  • Biegła znajomość obsługi MS Office (Excel, Word)
  • Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu międzynarodowych certyfikatu takich jak: UL, CCC, ATEX, EAC
  • Mile widziane doświadczenie w badaniu lub projektowaniu urządzeń automatyki przemysłowej (konektorów, złączy kablowych, Gateway lub podobnego osprzętu przemysłowego),
  • Umiejętność planowania, organizowania pracy, samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole, wysoce rozwinięte kompetencje komunikacyjne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym, międzynarodowym środowisku oraz realny wpływ na tworzenie nowego produktu
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Program szkoleniowy
  • Dofinansowanie do karty sportowej OK System, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet relokacyjny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page