Opis stanowiska pracy

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier produkcji/Technolog

MIEJSCE PRACY: Zawonia, woj. dolnośląskie

 Opis stanowiska:

  • Planowanie i wdrażanie technologi produkcji oraz bieżące jej usprawnianie;
  • Ścisła współpraca pomiędzy działem produkcji i konstrukcyjnym;
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej przed przekazaniem do produkcji;
  • Aktywne zapobieganie problemom i błędom technicznym w dziale produkcji;
  • Wprowadzanie/nanoszenie zmian technologicznych;
  • Czynny udział we wdrażaniu nowych technologii.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe);
  • Znajomość technologii (obróbka plastyczna, spawalnictwo, obróbka metali);
  • Praktyczna umiejętność programowania maszyn CNC;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym rysunku technicznego;
  • Dobra organizacja pracy własnej, kreatywność i nastawienie na rozwiązywanie problemów;
  • Umiejętność pracy w zespole i otwartość na inny punkt widzenia;
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne zarobki;
  • Ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia;

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości