Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1159

Obowiązki:

- Projektowanie i optymalizacja stanowisk/linii produkcyjnych.
- Wprowadzanie zmian layoutu hali produkcyjnej.
- Tworzenie instrukcji stanowiskowych.
- Udział w projektach wdrożeniowych nowych wyrobów.
- Mapowanie strumienia wartości i optymalizacja procesu produkcyjnego pod katem zwiększenia wydajności pracy.
- Wdrażanie zasad lean manufacturing.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera
  • obsługa urządzeń biurowych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : czytanie rysunków technicznych z branży konstrukcji stalowych / mechanicznych, znajomość norm 1090, 3834, 9001 [Uprawnienie 1] : Uprawnienia VT [Umiejętność 1] : obsługa programów z pakietu Office ( Word, Excel)

Miejsce pracy: 37-300 Stare Miasto 510, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV + dokumenty aplikacyjne. Wymagania: - Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji) - Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spawalniczej). - Dobra znajomość rysunku techniczny (w tym rysunek spawalniczy). - Dobra znajomość narzędzi lean manufacturing. - Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy