Inżynier Produkcji

Michael Page

Łódź i okolice, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko Inżyniera Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Organizacja posiada 2 zakłady produkcyjne w Polsce, które pracują w oparciu o najnowsze technologie.

Opis stanowiska

* Doskonalenie procesów wytwórczych oraz wdrażanie akcji korekcyjnych;
* Wdrażanie nowych projektów we współpracy z działem projektowym (w tym uruchomienia maszyn);
* Wspieranie szkoleń z zakresu procesów produkcyjnych;
* Koordynacja prac zespołu w celu wdrożenia narzędzi LEAN;
* Analiza efektywności w obszarze produkcyjnym, podnoszenie wydajność pracy
* Optymalizacja layout-ów;
* Kontrola dokumentacji procesu produkcji;
* Przygotowywanie raportów i zestawień wskaźników produkcyjnych;
* Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie zakupów produkcyjnych.

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne;
* Znajomość zagadnień z zakresu LEAN MANUFACTURING (5S, SMED, OEE, TPM);
* Znajomość języka angielskiego;
* Doświadczenie we wprowadzaniu nowych produktów, projektowaniu procesów wytwórczych;
* Znajomość narzędzi zarządzania jakością (8D, analiza Pareto, diagram Ishikawy, 5 WHY);
* Wiedza na temat metod statystycznych w zarządzaniu produkcją;
* Znajomość MS Office (w szczególności Excel);
* Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole;
* Zdolności analityczne;
* Umiejętność obsługi AutoCAD.

Oferujemy

* Prywatna opieka medyczna;
* Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. bony towarowe, imprezy świąteczne i paczki dla dzieci pracowników, dofinansowanie do kart sportowych, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego pracownika
* Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
* Niezbędne narzędzia pracy;
* Elastyczny czas pracy;
* Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź i okolice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page