Inżynier Produkcji/Technolog

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, innowacyjnej firmy producyjnej z branży sprzętu AGD, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Produkcji/TechnologMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór technologiczny nad procesami montażu;
  • Projektowanie oraz wprowadzanie nowych procesów wytwórczych w ramach odpowiedzialności sekcji;
  • Zarządzanie zmianami i projektami w ramach aktywności  obszaru montażu;
  • Poprawa wydajności istniejących procesów wytwórczych poprzez ich automatyzację i implementacja rozwiązań poprawiających wydajność;
  • Wdrażanie montażowych narzędzi specjalnych oraz systemów kontroli produkcji;
  • Ścisły kontakt z dostawcami zewnętrznymi oraz Działami takimi jak Utrzymanie Ruchu, Dział Jakości, Rozwoju, Supply Chain w celu realizacji założeń biznesowych Zakładu;
  • Wprowadzanie narzędzi Systemu Produkcyjnego BSH oraz wsparcie merytoryczne dla filarów TPM

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki i budowy maszyn, automatyki, robotyki lub mechatroniki;
  • Doświadczenie w pracy w działach technicznych;
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu organizacji produkcji, systemów montażu, automatyki przemysłowej;
  • Sprawne posługiwanie się programami AutoCad, SolidEdge lub NX;
  • Umiejętność zarządzania projektami wdrożeniowymi z wykorzystaniem TPM Lean Manufacturing (w tym również VSM i VSD);
  • Posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu dobrym;

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.