Inżynier Produkcji / Procesu

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

GE Power dostarcza szeroki asortyment zintegrowanych urządzeń i systemów zapewniających bezpieczne i niezawodne zasilanie. Produkty obejmują rozwiązania w zakresie dystrybucji elektrycznej i sterowania, takie jak rozłączniki obwodów, tablice rozdzielcze i elementy sterujące ogólnego zastosowania, które służą do rozdziału energii i sterowania nią w rozmaitych zastosowaniach w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysłowym. Zapotrzebowanie na produkty GE generują tacy klienci jak: firmy Dystrybucyjne, instalatorzy, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, OEM oraz szeroko pojęte zakłady usługowe na całym świecie.

Zakład w Łodzi produkuje aparaturę kontrolno-pomiarową niskiego napięcia oraz komponenty metalowe i z tworzyw sztucznych dla innych fabryk GE Industrial Solutions.

W chwili obecnej poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji / Procesu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych

Zakres obowiązków:

• Bieżące wspieranie operatorów i ustawiaczy w realizacji planów produkcyjnych i rozwiązywaniu problemów technologicznych.
• Inicjowanie przedsięwzięć i samodzielna realizacja projektów mających na celu optymalizację procesów produkcyjnych.
• Koordynacja i wspieranie zespołów projektowych, ustalanie priorytetów zadań, egzekwowanie ich wykonania.
• Dążenie do ciągłej poprawy jakości i produktywości z wykorzystaniem metody Lean Manufacturing.
• Kontakt i współpraca z dostawcami, podwykonawcami, wykonawcami usług.
• Współpraca z innymi działami wewnątrz zakładu (w szczególności jakość i narzędziownia).

Wymagania

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w szczególności wtrysku termoplastów. Dodatkowe doświadczenie w technologii duroplastów mile widziane.
• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Umiejętność analitycznego myślenia.
• Otwartość na zmiany.
• Znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym.
• Znajomość SAP R3 mile widziana.
• Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing / zarządzanie projektami będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Możliwość pracy w profesjonalnym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet benefitów

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria