Inżynier Produkcji / 8000 zł brutto / praca 1-zmianowa

Gi Group Poland S.A.

Konstantynów Łódzki, łódzkie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Konstantynów Łódzki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • optymalizacja oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych zgodnie z filozofią i narzędziami Lean Manufacturing
  • analiza, raportowanie i praca nad stałą poprawą wskaźników wydajnościowych i jakościowych
  • przeprowadzenie testów produkcyjnych i opracowywanie raportów
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją stanowiskową
  • odpowiedzialność za techniczną i ergonomiczną stronę stanowisk pracy
  • udział w projektach oszczędnościowych, jakościowych
  • szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • wsparcie wydziałów produkcyjnych w codziennym procesie rozwiązywania problemów i wdrażania usprawnień oraz działań doskonalących

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku inżyniera w firmie produkcyjnej
  • wykształcenia wyższego, technicznego
  • znajomości filozofii oraz narzędzi Lean Manufacturing oraz doświadczenia w ich implementacji w praktyce
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację - warunek konieczny
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SAP

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie: do 8000 zł brutto w zależności od posiadanego doświadczenia
  • pakiet benefitów pozapłacowych m.in.: prywatna opieka zdrowotna, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do karty Multisport, paczki świąteczne dla Pracowników i ich rodzin
  • roczną premię frekwencyjną
  • szkolenia wdrożeniowe oraz wsparcie przełożonych i liderów
  • pracę w międzynarodowej firmie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (do wyboru godziny pracy 7-15, 7:30-15:30, 8-16)

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.