Inżynier Procesu

HRK S.A.

Zawiercie, śląskie

HRK S.A.

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Opracowywanie i rozwój procesu: dobór maszyn, layout stanowiska, dobór narzędzi
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych poprzez udział w pracach grup roboczych FMEA, Lean Manufacturing i innych zespołach ds. rozwiązywania problemów
  • Opracowywanie analiz efektywności i zdolności procesów produkcji
  • Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziane
  • Nowoczesne techniki i narzędzia zarządzania produkcją (Lean Manufacturing)
  • Zorientowanie na cele i rozwiązywanie problemów (8D/5Why/etc.)
  • Kreatywność i zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w firmie będącej liderem na polskim rynku
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.