Inżynier Procesu

Moltton

Tychy, Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Tychy, Katowice

Zakres obowiązków:

  • Analiza, dokumentowanie, korygowanie i zapobieganie zaburzeniom w procesach technologicznych;
  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji technicznej;
  • Optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych;
  • Prowadzenie powierzonych projektów;
  • Udział w procesie doboru i zakupu oprzyrządowania, maszyn, narzędzi wymaganych do realizacji procesu;
  • Współpraca z działem produkcji;
  • Kontakt z podwykonawcami;

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego;
  • 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Dobrej znajomości pakietów biurowych MS Office (Word, Excel);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz komunikację;
  • Znajomości oraz umiejętności projektowania procesów produkcyjnych wraz z dokumentacją stanowiskową;
  • Zdolności do samodzielnej pracy, określania zakresu zadań i planowania pracy własnej;
  • Dyspozycyjności, kreatywności i chęci do pracy

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę na pełny etat;
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton