ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Procesu

Miejsce pracy: Jasło

Obowiązki:

  • Prowadzenie nadzoru nad procesem produkcji (technologia związana z wytłaczaniem,extruzją i laminacją)
  • Opracowywanie i wdrażanie technologii produkcji (dobór odpowiednich parametrów procesu, określenie sposobu i częstotliwości ich rejestrowania i innych zapisów
  • z procesu)
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji procesowej
  • Poszukiwanie, badanie i wdrażanie do stosowania nowych surowców i materiałów
  • Szkolenie pracowników produkcji w zakresie stosowanych technologii produkcji,w tym w zakresie bezpiecznego posługiwania się surowcami i materiałami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowana Technologia Chemiczna na specjalizacji Przetwórstwo tworzyw sztucznych
  • Języki angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemu WCM

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP na cały etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do świadczeń socjalnych i ubezpieczenia grupowego
  • Kurs języka angielskiego
  • Przyjazne środowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials