Inżynier procesu

MOLTTON

Chorzów, śląskie

MOLTTON
MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr. 7145

Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Nadzór nad produkcją w toku
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na linii montażowej
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie/oprzyrządowaniu
  • Udział w procesie definiowania oprzyrządowania i procesu
  • Weryfikacja dokumentacji produkcyjnej pod kątem możliwości produkcyjnej
  • Współpraca z innymi działami Produkcja, Logistyka, Dział Oprzyrządowania, Dział Zakupów, Dział Konstrukcyjny

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesu spawania - oznaczenia spoin, metody spawania, wpływ procesu spawania na materiał
  • Znajomość oprogramowania 3D - preferowana CATIA V5 - umożliwiająca swobodna prace z modelami
  • J. Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Windows
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość procesów obróbki

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Praca w modelu jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty system benefitów
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Praca przy dużych międzynarodowych projektach

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy