Inżynier Procesu

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację procesu produkcyjnego i wdrażania innowacyjnych rozwiązań, z bezpośrednim raportowaniem do Dyrektora Inżynierii Procesu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży industrialnej. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi niespełna 40 fabryk na całym świecie. Firma ma swoje przedstawicielstwa w ponad 100 krajach i w sumie zatrudnia około 10000 osób. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w centralnej Polsce.

Opis stanowiska

  • Analiza oraz optymalizacja procesu produkcyjnego w celu zwiększania efektywności;
  • Planowanie oraz przeprowadzanie testów nowych produktów;
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, w celu poprawy jakości produktów i usprawniania procesów technologicznych;
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej;
  • Czynny udział w projektowaniu procesów technologicznych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży obróbki metalu);
  • Dobra znajomość narzędzi i doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność samodzielnej analizy procesów;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów;
  • Szkolenia techniczne prowadzone przez wewnętrznych i zewnętrznych trenerów;
  • Przyjazna atmosfera pracy.

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji