Michael Page Michael Page

Inżynier Procesu

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Procesu.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest globalna firma produkcyjna z fabryką zlokalizowaną w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad właściwym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Ciągłe ulepszanie procesów produkcyjnych pod względem bezpieczeństwa, jakości, dostaw oraz kosztów.
  • Ścisła współpraca z działem Utrzymania Ruchu i działem jakości
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe,
  • Język angielski na poziomie min. B2 (komunikatywny),
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z system SAP,
  • Znajomość Norm IATF

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów i zasady przyznawania bonusów.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Szkolenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page