Inżynier Procesu Wtrysku

HRK S.A.

Sulęcin, lubuskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta z województwa lubuskiego, międzynarodowego koncernu specjalizującego się w rozwiązaniach elektronicznych znajdujących zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu WtryskuMiejsce pracy: Sulęcin

Zadania:

  • Sterowanie procesami w obszarze wtryskarek;
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów wtryskowych;
  • Optymalizacja procesu wymian form wtryskowych;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Znajomość budowy form wtryskowych;
  • Doświadczenie w pracy na półautomatach oraz znajomość procesu overmoldingu będą znaczącymi atutami;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość CAD.

Klient oferuje:

  • Ambitne, międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz świadczenia pozapłacowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.