Inżynier Procesu Wtrysku (plastik)

HRK S.A.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, którym jest globalna firma produkcyjna, dostarczająca klientom korporacyjnym sprzęt i urządzenia medyczne.

Ze względu na uruchomienie nowych projektów do struktur naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu Wtrysku (plastik)Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zadania:

  • Odpowiedzialność za nadzór i koordynację proces wtrysku,
  • Identyfikacja, analiza i rozwiązywanie problemów procesowych na produkcji
  • Dbanie o wydajność,
  • Podejmowanie działań optymalizacyjnych oraz zapewnienie ciagłości pracy
  • Stała współpraca z innymi działami oraz zespołami projektowymi w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych,
  • Monitorowanie i analizowanie wskaźników produkcyjnych oraz raportowanie wyników do przełożonego,
  • Zarządzanie terminami, czasem i budżetem.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu podobnej roli, zdobyte w firmie produkcyjnej przy przetwórstwie tworzyw sztucznych,
  • Bardzo dobra znajomość procesu wtrysku,
  • Bardzo dobra znajomość zautomatyzowanych procesów produkcyjnych,
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność zarządzania czasem, terminami i budżetem,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne w kontekście pracy własnej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Pracę w rozwijającej się organizacji, zapewniającej możliwość realizacji ciekawych projektów i prowadzenia prestizowych klientów,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu ekspertów,
  • Szkolenia merytoryczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.