Inżynier Procesu - wtrysk tworzyw sztucznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Bolesławiec, dolnośląskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z dalszym rozwojem działu procesowego poszukuje dwóch osób na stanowisko:

Inżynier Procesu - wtrysk tworzyw sztucznychMiejsce pracy: Bolesławiec

Obowiązki:

  • Zapobieganie niezgodnościom w procesie i produkcie, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu
  • Monitoring technologiczny nad procesem wtrysku/wytłaczania tworzyw sztucznych, kontrola jakości istniejących procesów
  • Przygotowywanie procesów, których wdrożenie pozwoli na maksymalizację wydajności produkcji
  • Opracowanie dokumentacji procesowej i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie procesu produkcyjnego
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku/wytłaczania
  • Analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajność pracy oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesie produkcyjnym, stałe jego ulepszanie w obszarach: jakości, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Ocena dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości wytwórczych
  • Minimalizacja wpływu procesów na środowisko i bezpośrednie otoczenie
  • Przygotowanie raportów i analiz produkcyjnych
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie wprowadzonych usprawnień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria procesowa, Technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, kierunki mechaniczne spokrewnione z przetwórstwem tworzyw sztucznych, techniki wytwarzania )
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z inżynierią procesową
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku lub wytłaczania
  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych/ wytłaczarek oraz osprzętu peryferyjnego będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki, pneumatyki, sterowania
  • Wiedza z zakresu metrologii
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD, Solidworks oraz programów MS Office
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów pozapłacowych
  • bezpłatny parking
  • dogodny dojazd
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.