Inżynier procesu/ Technolog wtrysku

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • przygotowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną/procesową dla wtrysku tworzyw
  • wsparcie produkcji i utrzymania ruchu w rozwiązywaniu problemów technicznych w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w procesie wtrysku
  • opracowywanie założeń technologicznych do wycen nowych produktów
  • rozwój, wdrażanie i nadzorowanie zmian technologicznych
  • zapobieganie niezgodnościom w procesie produkcji, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu z zdefiniowanymi wymaganiami
  • ciągłe doskonalenie procesu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi maszyn wtryskowych (mile widziane KraussMaffei, Wittmann, Battenfeld, Engel, Arburg)
  • wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw działania form wtryskowych
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • gotowość do krajowych i zagranicznych wyjazdów służbowych w ramach wdrażanych projektów: próby form, spotkania z klientami/dostawcami
  • prawo jazdy kategorii B

Firma oferuje:

  • współpracę na szczeblu międzynarodowym z licznymi kontrahentami, klientami oraz przedstawicielami zagranicznych oddziałów firmy
  • możliwość podnoszenia kompetencji poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych (w tym szkolenia językowe)
  • pracę w miłej atmosferze i nastawienie na współpracę w naszym zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia finansowe na Święta), premię roczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.