Inżynier Procesu (Spawalnictwo, Roboty spawalnicze)

Delaval Operations Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

DeLaval jest liderem w branży produkcji mleka, dostarczającym zaawansowane i zintegrowane rozwiązania dla farm, wraz z Tetra Pak i firmą Sidel stanowi koncern Tetra Laval Group. Jesteśmy obecni na ponad 100 rynkach świata, zatrudniając 4500 profesjonalistów i pasjonatów, którzy codziennie pracują nad innowacjami i nowoczesnymi rozwiązaniami, poprawiającymi komfort pracy ludzi i życia zwierząt. W Polsce firma istnieje od 1991 roku i obecna jest we Wrocławiu, Dobrym Mieście k. Olsztyna oraz Skierniewicach. W naszej firmie pracują osoby ściśle związane ze specyfiką branży: pracownicy produkcyjni, chemicy, konstruktorzy, mechanicy, jak również programiści, testerzy oraz księgowi.
DeLaval Operations Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Dobór właściwej technologii
  • Wdrażanie nowych produktów do produkcji na zrobotyzowanych stanowiskach
  • Usprawnianie i optymalizacja procesów spawania z udziałem robotów spawalniczych
  • Przygotowanie procesów technologicznych i dokumentacji technicznej
  • Organizacja gniazda produkcyjnego i zapewnienie sprawnego przepływu produktu przez strumień wartości
  • Dobór oprzyrządowania i odpowiedniego parku maszynowego
  • Przygotowywanie kalkulacji kosztów wykonania wyrobu
  • Przygotowywanie wdrożenia do produkcji seryjnej
  • Określenie wymagań jakościowych procesu na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil mechanika i budowa maszyn)
  • Kilkuletnie doświadczenie w dziale technologicznym, w zakresie wdrażania nowych wyrobów
  • Bardzo dobra znajomość technologii wytwarzania z wykorzystaniem stali nierdzewnych i węglowych
  • Umiejętność i doświadczenie w programowaniu zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych
  • Doświadczenie w obsłudze procesowej zautomatyzowanych stanowisk spawalniczych
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Umiejętność posługiwania się AutoCad
  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu
  • Umiejętność analizy i syntezy danych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Przyjazne środowisko pracy w organizacji o skandynawskiej kulturze zarządzania
Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.