Inżynier Procesu - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier ProcesuMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • optymalizacja i dokumentowanie przebiegu procesów na istniejących urządzeniach
  • wdrażanie procesów i technologii dla nowych linii produkcyjnych
  • definiowanie oraz dokumentowanie parametrów maszyn i urządzeń
  • analiza i ocena przestojów, usuwanie błędów, wdrażanie ulepszeń procesów produkcji
  • szkolenie współpracowników w zakresie przebiegu procesów produkcji, zachowania parametrów, analizy oraz usuwania błędów, itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowym zespole
  • znajomość narzędzi i procesów związanych z obróbką metalu, budową i działaniem maszyn
  • umiejętność praktycznego zastosowania filozofii Kazein, procesów ciągłego ulepszania i Lean Manufacturing
  • analityczne i samodzielne podejście do wykonywania swoich zadań
  • predyspozycje do pracy zespołowej – koleżeństwo i nastawienie na współpracę

Nasz Klient oferuje:

  • wieloletnie i stabilne zatrudnienie (pierwsza umowa o pracę na 1 rok)
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej
  • nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej)
  • dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie
  • premię absencyjną, premię roczną oraz inne płacowe dodatki do wynagrodzenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.