Inżynier procesu przygotowania materiałów produkcyjnych

Michael Page

Wałbrzych, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla firmy z branży motoryzacyjnej, zlokalizowanej w Wałbrzychu, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za przygotowanie materiałów produkcyjnych do obróbki.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie oraz nadzór nad procesem obróbki forniru i carbonu- doświadczenie w pracy z tymi materiałami nie jest wymagane, firma oferuje szkolenia dla nowo zatrudnionej osoby
  • Przygotowywanie wykrojów materiałów poprzez procesy formatowania, formowania, sklejania, szlifowania, podklejania flizeliną, wykrawania itp.
  • Projektowanie wykrojów w programie AutoCad, wprowadzanie do produkcji nowych wykrojów
  • Programowanie maszyn: m.in. cutterów, laserów, optymalizacja parametrów procesów, zapobieganie niezgodnościom, analiza ich przyczyn oraz doskonalenie procesu
  • Tworzenie dokumentacji procesowej oraz dokumentacji technicznej
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym oraz z pozostałymi działami w firmie, udział w spotkaniach zespołowych, prezentowanie wyników prac, innowacji oraz postępów projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki mechaniczne, inżynieria procesowa, technologia forniru/ drewna
  • Doświadczenie w ustawianiu i programowaniu maszyn np. frezarek, maszyn CNC
  • Doświadczenie w zakresie organizacji produkcji seryjnej oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność pracy w grupie, wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne
  • Otwartość na nowe technologie, duża inicjatywa i kreatywność

Oferujemy

  • Kreatywna praca w firmie stawiającej na rozwój nowych technologii
  • Możliwość udziału w procesie tworzenia i opracowywania funkcjonalnych elementów dekoracyjnych do wnętrz samochodów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna Luxmed, Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy 7:30 a 9:30)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wałbrzych
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page