Inżynier Procesu Produkcyjnego - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w rozwiązaniach dla sektora energetycznego, związanych z infrastrukturą sieci, bezpieczeństwem i oszczędnością energii, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu ProdukcyjnegoMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Optymalizowanie i rozwój procesów produkcyjnych;
  • Udział w projekcie transferu produkcji do Polski;
  • Wdrażanie nowych produktów na produkcję;
  • Współpraca z dostawcami, zespołami rozwoju produktu, testów i producentem kontraktowym;
  • Praca z dokumentacją techniczną inżynierii produkcji: NPI, montaż PCBA, obsługi / pakowania, produktu, identyfikowalności;
  • Odpowiedzialność za wymagania dotyczące produktów i certyfikatów: MID moduł D,ISO METAS;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących produktów i procesów z systemów produkcyjnych;
  • Bieżące monitorowanie harmonogramu produkcji, rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Dbałość o jakość procesów i produktów, udział w  testowaniu produktów i możliwości procesów;

Wymagania:

  • Min. 3 -5 lata doświadczenia w obszarze inżynierii produkcji;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z informatyką, systemami komputerowymi, elektroniką lub energetyką);
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w transferze produkcji lub jej rozbudowie);
  • Analityczne podejście do pracy i umiejętność współpracy z innymi zespołami;
  • Znajomość norm ISO, IPC;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum poziom B2;
  • Otwartość do wyjazdów służbowych;
  • Umiejętności tworzenia oprogramowania, IPC 610D – certyfikat, 6 sigma - zielony/czarny pas, znajomość SQLa (mile widziane);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Wynagrodzenie na poziomie 10 000 - 11 000 zł brutto na umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Udział w ciekawych projektów i realny wpływ na kształtowanie procesów;
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet benefitów zgodny ze standardami firmy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.