Inżynier procesu / produkcji

HRBC GROUP SP. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

HRBC realizuje projekty z zakresu HR i outsourcingu dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Zakres działalności naszych Klientów zapewnia nam ciekawą i pełną wyzwań pracę oraz pozwala zdobyć cenne doświadczenie, dlatego jeśli poszukujesz pracy – aplikuj do nas !

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier procesu / produkcji - branża automotive

Miejsce pracy: Tychy

Twój zakres obowiązków:

  • zastosowanie procesu technicznego do rozwoju narzędzi montażowych
  • analiza uszkodzeń części montażowych
  • planowanie procesu produkcji
  • testowanie wyprodukowanych części
  • projektowanie geometrii części

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • liczne szkolenia oraz rozwój (PGMP profession)

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie studiów)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • zdolności analityczne
  • chęć do poszerzania swojej wiedzy
  • gotowość do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • znajomość programu CATIA będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive