Oferta wyróżniona

Inżynier Procesu (Odlewnictwo Ciśnieniowe)

Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Cosma Casting Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Główne obowiązki

  • Odpowiedzialność za proces technologiczny w zakresie odlewnictwa ciśnieniowego.
  • Wspomaganie Działu Produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych oraz procesowych zarówno bieżącej produkcji, jak i w zakresie wdrażanych projektów.
  • Współpraca w ramach zespołów projektowych z Kierownikami Projektu oraz wszystkimi działami zakładu w obszarze procesu odlewania ciśnieniowego- dotyczy wdrażania i realizacji nowych projektów.
  • Nadzór, koordynacja oraz optymalizacja procesów odlewania oraz przeprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu ze specyfikacją klienta.
  • Nadzór nad zapewnieniem jakości dla produktu oraz procesu.
  • Monitorowanie parametrów technicznych procesu odlewania, w tym optymalizacja parametrów maszyn odlewniczych urządzeń smarujących formy i pras okrawających.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z celami czasowymi i kosztowymi.
  • Przygotowywanie raportów z testów odlewania
  • Planowanie harmonogramu projektu oraz monitorowanie statusu dostawców dla projektu.
  • Opracowywanie oceny ryzyka projektu.

Umiejętności i kompetencje

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek Odlewnictwo lub Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, branży motoryzacyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość technologii odlewnictwa ciśnieniowego
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean, systemu ISO TS, 5S, 8D.
  • Umiejętność obsługi komputera, środowiska Windows oraz MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do zagranicznych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną Opiekę Medyczną;
  • Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie;
  • Ubezpieczenie Grupowe;
  • Dodatkowe, płatne dni wolne
  • Przyjazną atmosferę pracy jako członek doświadczonego i ambitnego zespołu;
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań;
  • Cenimy ludzi kreatywnych, otwartych i chcących wspólnie osiągać sukces

MAGNA jest wiodącym dostawcą do branży motoryzacyjnej. Posiadamy 317 zakładów... produkcyjnych oraz 102 centra zajmujące się rozwojem produktów, inżynierią oraz sprzedażą w 29 krajach. Zatrudniamy ponad 155 000 pracowników na całym świecie, skoncentrowanych na dostarczaniu naszym klientom najwyższej wartości czyli innowacyjnych produktów i procesów oraz światowej klasy produkcję
Cosma International, jednostka operacyjna Magna International, jest jednym z największych światowych dostawców branży motoryzacyjnej w zakresie elementów nadwozia, podwozia oraz rozwiązań inżynieryjnych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Automatyka , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Inżynieria