Inżynier procesu - Obróbka skrawaniem

Moltton

Gliwice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie, konfigurowanie i rozwijanie procesów przemysłowych
  • Nadzór nad procesem obróbki skrawaniem
  • Optymalizacja procesu
  • Współpraca z wielofunkcyjnym zespołem w celu osiągnięcia celów projektu
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją procesową i instrukcjami obsługi
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesami w celu wprowadzania ciągłych i trwałych ulepszeń
  • Zapewnienie zgodności procesu z normami bezpieczeństwa i jakości
  • Wspieranie obliczeń modelu kosztów poprzez wprowadzanie danych dotyczących rozwiązań procesowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość oraz umiejętność projektowania procesów produkcyjnych wraz z dokumentacją stanowiskową
  • Doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu usprawnień procesów
  • Znajomość procesów związanych z obróbką skrawaniem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość wykonalności procesów i wycen
  • Wiedza na temat opracowywania standardowych instrukcji operacyjnych dla procesów
  • Znajomość pomiarów i analizy procesów
  • Znajomość pakietu Office
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz budowania zespołu,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton