W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 16 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

W związku z dalszym rozwojem zakładu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

INŻYNIER PROCESU MONTAŻU

Miejsce pracy: Gliwice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, zarządzanie i inżynieria produkcji, automatyka i robotyka lub kierunków pokrewnych)
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów produkcyjnych – głównie montaż
  • Znajomość i rozumienie rysunku technicznego – warunek konieczny
  • Znajomość narzędzi PFMA, 5 why, Ishikawa, PDCA, 8D
  • Sprawne poruszanie się w środowisku Excel – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziane
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zorientowanie na cel i umiejętność rozwiązywania problemów

Zakres obowiązków:

  • Optymalizacja procesów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie i nadzór działań zapobiegających i korygujących
  • Zarządzanie i doskonalenie dokumentacji dla procesu produkcyjnego
  • Planowanie i wdrażanie nowych projektów
  • Analizowanie potrzeb inwestycyjnych

Oferujemy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój (obszerny park maszynowy, różnorodne procesy)
  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.