Inżynier Procesu - Międzynarodowa firma produkcyjna

Michael Page

Sosnowiec, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba ta będzie odpowiedzialna za koordynację procesu produkcji oraz wdrażanie nowych technologii produkcyjnych.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z włoskim kapitełem, poszukujemy kandydata na stanowisko Inżyniera Procesu.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • Udział we wdrożeniach nowych projektów
  • Sporządzanie dokumentacji procesowej, dobór narzędzi i procesów
  • Wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych
  • Wspieranie produkcji w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
  • Rozwiązywanie problemów związanych z bieżącą produkcją oraz nowymi projektami
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Wsparcie techniczne dla Działu Produkcji
  • Organizacja gniazd i linii produkcyjnych z dbałością o zasady ergonomii

Profil kandydata

Profil kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne (także w trakcie studiów)
  • Znajomość podstaw rysunku technicznego
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • Wsparcie techniczne w trakcie wdrożenia na stanowisko pracy
  • Rozbudowany pakiet medyczny
  • Nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Dobrą atmosferę pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Sosnowiec
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page