Inżynier procesu (m/f)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej tuż przy granicy Wrocławia szukamy osoby na stanowisko Inżyniera procesu ( dział techniczny) .

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o bardzo stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie działań usprawniających na maszynach, liniach oraz stanowiskach montażowych,
  • Współpraca z dostawcami maszyn i oprzyrządowania na etapie tworzenia koncepcji, odbioru i uruchomienia,
  • Konstruowanie i wdrażanie nowego oprzyrządowania na liniach produkcyjnych
  • Tworzenie koncepcji nowych maszyn i procesów
  • Uczestnictwo w odbiorach technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Definiowanie parametrów w procesach montażowych i testowych
  • Wspomaganie działów produkcyjnych w rozwoju i doskonaleniu procesów,
  • Tworzenie katalogu wymogów specyfikacji maszyn,
  • Współpraca z działami centralnymi w zakresie rozwoju nowych technologii i zaplecza technologicznego,
  • Tworzenie dokumentacji procesowej
  • Rozwiązywanie problemów procesowych i technicznych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/automatyka/robotyka),
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera w branży motoryzacyjnej,
  • Znajomość zasad projektowania i konstrukcji mechanicznych,
  • Umiejętność analizowania schematów pneumatycznych
  • Znajomość i praktyczne zastosowanie narzędzi jakościowych (MSA, SPC, PFMEA, 8D, 5xwhy, Ishikawa),
  • Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad/ SolidEdge/ Inventor),
  • Znajomość norm jakościowych obowiązujących w branży motoryzacyjnej oraz dyrektyw maszynowych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Wewnętrzne szkolenia zarówno techniczne jak i z kompetencji miękkich
  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazna atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page