Inżynier procesu (konstrukcje stalowe)

Hays Poland

Żary, lubuskie

Hays Poland

Żary
Żary
NR REF.: 1163467

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży konstrukcji stalowych zlokalizowanej w Żarach, poszukujemy Kandydata, który dołączy do struktur firmy na stanowisko Inżyniera procesu.

Zakres obowiązków:
  • Współpraca z zespołami projektowymi, działem produkcji i zespołem przetargowym
  • Ocena wykonalności produkcji, z uwzględnieniem tolerancji, sposobu wykonania i transportu oraz udzielanie wsparcia działowi przetargów,
  • Przegląd dokumentacji i przekazywanie uwagi działowi inżynieryjnemu odnośnie trwających przetargów
  • Przygotowywanie procesu produkcyjnego, w tym optymalizacji procesu z uwzględnieniem wykorzystania narzędzi produkcyjnych, wymagań HSE, wydajności, jakości, ergonomii i procedur wewnętrznych
  • Projektowanie szablonów i przyrządów na potrzeby własnej produkcji oraz potrzeb instalacyjnych firm siostrzanych
  • Przygotowanie kart transportowych
  • Przedstawianie propozycji optymalizacji i inżynierii wartości w zakresie produkcji bieżących projektów,

Wymagania:
  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku, min, 5 lat w branży konstrukcji stalowych
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: mechanika lub zarządzanie produkcją)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bobra znajomość programów typu CAD/CAM
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza dotycząca konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra znajomość technologii wytwarzania i spawania
  • Wiedza w zakresie materiałoznawstwa
  • Zmysł analityczno-techniczny

Nasz Klient oferuje umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + pakiet benefitów i szkoleń.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.
Dodatkowo informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania jedynie wybranych Kandydatów na to stanowisko.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy