Inżynier procesu i przygotowania produkcji

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Wirthwein Polska sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Optymalizacja nastaw i procesów zgrzewarek do tworzyw sztucznych.
  • Analiza zdolności procesu maszyn wtryskowych oraz procesu produkcyjnego.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań i usprawnień dla redukcji kosztów w obszarze montażu,
  • Udział w uruchamianiu nowych projektów.
  • Nadzór nad zmianami i optymalizacjami zlecanymi przez klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Optymalizacja proces flow dla przepływu materiałów.
  • Przygotowywanie i modernizacja linii produkcyjnych (automatyzacja , wymuszony takt)
  • Nadzór nad poprawnością pracy stanowisk montażowych.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Pakiet benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (w zależności od przychodu) – bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, „wczasy pod gruszą”
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość udziału w zajęciach językowych wewnątrz firmy

WYMAGANIA:

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami produkcyjnymi
  • znajomość zasad pracy zgrzewarek
  • znajomość ACAD oraz dowolnego programu projektowania 3D.
  • znajomość metody MTM lub REFA
  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane w kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji,
  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2),