Inżynier Procesu (Elektronika)

Michael Page

Żory, śląskie

Michael Page Michael Page

Firma z branży automotive poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Procesu ze znajomością podzespołów elektronicznych.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Udział we wprowadzeniu nowej linii produkcyjnej,
  • Ścisła współpraca z dostawcami przy projektowaniu nowej linii (gł. EOL),
  • Modyfikacja założeń linii do przyszłych wymagań klienta przy zachowaniu efektywności i eliminacji problemów jakościowych,
  • Planowanie oraz prowadzenie testów nowych produktów jak i samych prototypach,
  • Analiza oraz optymalizacja procesu produkcyjnego,
  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej,
  • Aktywny udział we wdrażaniu Systemu Ciągłego Doskonalenia,
  • Tworzenie standardów aplikacji testowych EOL,
  • Budowanie środowiska produkcji w oparciu o wymagania ESD,
  • Współpraca z utrzymaniem ruchu w celu usuwania usterek sprzętu elektronicznego.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Elektronika, Elektromechanika lub pokrewne),
  • Praktyczna znajomość podzespołów elektronicznych, analogowych/cyfrowych układów elektronicznych,
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych projektów/procesów produkcyjnych,
  • Dobrą znajomość zagadnień ESD
  • Podstawową wiedzę z zakresu mikrokontrolerów (np. AVR),
  • Znajomość metod FMEA,
  • Mile widziane doświadczenie z podzespołami elektronicznymi,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa,
  • Szkolenia - w tym szkolenie wdrożeniowe w jednym z zakładów korporacji (USA lub Azja),
  • Możliwość poznania specyfiki branży automotive i rozwoju w zakresie Lean Manufacturing,
  • Pracę w środowisku oferującym możliwość wykorzystania najnowszych technologii,
  • Benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Żory
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page