Inżynier Procesu Ekstruzji

Michael Page

Zawiercie, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Inżyniera procesu ekstruzji będzie odpowiedzialna m.in za wdrażanie i nadzorowanie działań związanych z ulepszaniem procesu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera procesu ekstruzji.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie i nadzorowanie działań związanych z ulepszaniem procesu ekstruzji,
  • Współuczestnictwo w uruchamianiu nowych projektów,
  • Optymalizowanie procesu,
  • Szukanie oszczędności oraz usprawnień w produkcji,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w produkcji przy użyciu narzędzi takich jak: FMEA, 5Why.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej Przetwórstwo Tworzyw Polimerowych),
  • Doświadczenie w pracy przy procesie wytłaczania,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego / techniczny angielski,
  • Znajomość standardów APQP, Flow chart, PFMEA, Control Plan, SMED, Lean Manufacturing, One Piece Flow,
  • Znajomość podstawowych funkcji systemu ERP
  • Znajomość programów tj. AutoCAD, Windchill, Planview, MS Office,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i technologicznej,
  • Wiedza dotycząca materiałów z grupy tworzyw sztucznych,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie i pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Zaawansowany technologicznie park maszynowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zawiercie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page