Inżynier Procesów Produkcyjnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej specjalizującej się w rozwiązaniach dla sektora energetycznego, związanych z infrastrukturą sieci i oszczędnością energii, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Inżynier Procesów ProdukcyjnychMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Wdrażanie optymalizacji i rozwój procesów produkcyjnych;
  • Udział w projekcie transferu produkcji do Polski;
  • Współpraca z dostawcami, zespołami rozwoju produktu, testów i producentem;
  • Praca z dokumentacją techniczną inżynierii produkcji;
  • Odpowiedzialność za wymagania dotyczące produktów i certyfikatów;
  • Przygotowywanie raportów dotyczących produktów i procesów z systemów produkcyjnych;
  • Bieżące monitorowanie harmonogramu produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Dbałość o jakość procesów i produktów, udział w  testowaniu produktów i możliwości procesów;

Wymagania:

  • Min. 4-5 lat doświadczenia w obszarze procesów produkcyjnych;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane z informatyką, systemami komputerowymi, elektroniką lub energetyką itp.);
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiającą swobodną komunikację, poziom B2;
  • Doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych (mile widziane doświadczenie w transferze produkcji lub jej rozbudowie linii produkcyjnych);
  • Analityczne podejście do pracy i umiejętność współpracy z innymi zespołami;
  • Samodzielność w działaniu i umiejetność wdrażania nowych rozwiązań;
  • Znajomość norm ISO, IPC (będzie dodatkowym atutem);

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Udział w ciekawych projektach i realny wpływ na kształtowanie procesów produkcyjnych;
  • Zaawansowane wdrożenie w strukturę firmy i możliwość wyjazdu do zagranicznego odziału firmy;
  • Rozwój zawodowy i udział w rozbudowie zespołu;
  • Wsparcie zespołu i dobrą atmosferę pracy;
  • Swobodę i samodzielność w działaniu;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Pakiet dodatkowych benefitów zgodny ze standardami firmy;
  • Nowoczesne narzędzia pracy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.