ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Proces

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Naszym Klientem jest jeden z największych producentów urządzeń elektronicznych. Firma posiada kilkanaście fabryk na świecie, a od kilku lat jest obecna także w Polsce. Obecnie do zakładu produkcyjnego zatrudniającego kilkaset osób poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Inżyniera Procesu.

Zakres obowiązków:

• wsparcie techniczne i rozwiązywanie problemów występujących w procesie produkcyjnym w celu doskonalenie metod produkcyjnych, optymalizacji kosztów i podnoszenia jakości,
• prowadzenie dokumentacji technicznej i produktowej,
• wprowadzanie nowych produktów (projektów), technologii i procesów do produkcji seryjnej,
• ciągłe doskonalenie procesu w ramach lean management i narzędzi, wykonywanie analiz i testów.

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne,
• doświadczenie na stanowisku Inżyniera Procesu / Technologa lub pokrewnym w branży produkcyjnej (technicznej),
• praktyczna wiedza z zakresu udoskonalania/automatyzacji procesów produkcyjnych,
• praktyczna znajomość m.in. cycle time definition, time study, process flow chart,
• wiedza z zakresu Lean management i narzędzi z nim związanych,
• dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi jakościowych oraz systemu zarządzania jakością (TQM, TQC),
• wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:

• udział w rozwoju firmy i procesów produkcyjnych,
• wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami i doświadczenie,
• stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie na rynku światowym.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials