Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

INŻYNIER MECHANIK

Miejsce pracy: Venlo

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie instalacji klimatycznych do realizacji projektów budowlanych w dziale grzybów i odpadów. Projekt będzie polegał na stworzeniu instalacji HVAC.

Obowiązki:
-tworzenie szczegółowych rysunków technicznych w programie AutoCAD i Revit
-zarządzanie dokumentacją techniczną
-konsultacje z zespołem projektowym

Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Wymagamy:
-wykształcenia kierunkowego w dziedzinie inżynierii mechanicznej, inżynierii energetycznej, MIT, TVVL lub pokrewnej (HVAC)
-doświadczenia z zakresu technologii instalacyjnej- mile widziane
-umiejętności rysowania za pomocą programu AutoCad i Revit
- umiejętności pracy i komunikacji w grupie
-komunikatywnej znajomości j.angielskiego w mowie i piśmie
-chęci pracy na długi okres czasu

Oferujemy:
-atrakcyjne warunki finansowe
-prace w dynamicznie rozwijającej się korporacji
-możliwość rozwoju zawodowego
-zapewniamy mieszkanie i ubezpieczenie
-pomoc polskiego koordynatora na terenie Holandii

Covebo Work Office Sp. z o.o.