Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.

Inżynier Mechanik

Częstochowa, śląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej do zakładu w okolicach Częstochowy poszukujemy osób na stanowisko - Inżynier Mechanik

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych
  • Prowadzenie racjonalnej polityki części zamiennych i serwisów
  • Współpracę z działami technologicznymi w rozwoju linii produkcyjnych
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
  • Weryfikację przyczyn awarii
  • Udział w międzynarodowych projektach inżynieryjnych,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracowników i maszyn

Nasz Klient Zapewnia:

  • Ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w dziale: utrzymania ruchu, konstrukcyjnym lub inżynieryjnym będzie atutem
  • Zdolności i wiedzę z zakresu automatyki i sterowania maszyn i urządzeń
  • Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Dyspozycyjność i mobilność

Miejsce pracy / Location Częstochowa

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Produkcja