Inżynier Mechanik w Dziale Obsługi Pozsprzedażowej

Pronar Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą maszyn oraz urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych, transportowych i recyklingu. Jesteśmy liczącym się na świecie producentem elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej, osi do przyczep, a także profili stalowych i elementów z tworzyw sztucznych.

Główna siedziba znajduje się w Narwi, ok. 40 km na południowy wschód od Białegostoku. Pro” oznacza produkcję, „Nar” to skrót od Narwi – stąd pochodzi nazwa firmy. Nasza firma to ponad 2 tysiące zatrudnionych pracowników, 8 nowoczesnych fabryk, w których na powierzchni 80 boisk piłkarskich powstaje codziennie 4 tysiące części z blisko 600 ton stali. Nieustannie inwestujemy w swój rozwój technologiczny, aby być nie tylko wiodącym producentem sprzętów rolniczych, ale również prekursorem wyznaczającym kierunek rozwoju naszej branży.

Miejsce pracy: Białystok

Obowiązki
Do naszego Działu Aftersales poszukujemy Inżyniera Mechanika.

  • Obsługa zleceń reklamacyjnych,
  • Realizacja zamówień z działu handlu dotycząca pierwszych uruchomień oraz szkoleń dla personelu technicznego dealera,
  • Zapewnienie mechanikom oraz dealerom firmy profesjonalnego wsparcia technicznego.

Oferujemy

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość skorzystania z posiłków pracowniczych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne( mechanika, elektronika, automatyka, robotyka)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, rysunki),
  • Umiejętność rozwiązywania trudnych zagadnień technicznych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.