Opis stanowiska pracy

Główne zadania

  • Projektowanie i nadzór nad wykonaniem urządzeń mechanicznych i konstrukcyjnych
  • Bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów technicznych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu wypracowania najlepszych rozwiązań technicznych
  • Bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne- preferowane inżynier mechaniki
  • Doświadczenie w projektowaniu uchwytów, narzędzi spawalniczych i pokrewnych
  • Znajomość podstaw automatyki
  • Umiejętność projektowania układów z elementami pneumatyki
  • Znajomości, co najmniej na poziomie dobrym, programów: Inventor, SolidEdge, AUTOCAD
  • Znajomość języka angielskiego b2/c1
  • Dodatkowy atut – doświadczenie w projektowaniu urządzeń transportu bliskiego (przenośniki: taśmowe, rolkowe itp.)

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy częścią ALTEN Group, skupiającej na całym świecie ponad 33 000 specjalistów z... dziedziny Inżynierii oraz IT. Realizujemy najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla branż: kosmicznej, lotniczej, motoryzacji, finansowej, bezpieczeństwa i obronności, medycznej, energetycznej oraz przemysłu kolejowego i morskiego. Tworzymy zespół pasjonatów technologii, którzy udowadniają, że ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. Na co dzień bardzo ważna jest dla nas nieformalna, miła atmosfera. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, pomysłami i otwartością na innych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria