Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, producenta z branży opakowaniowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier Lean. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wdrażanie nowych oraz doskonalenie istniejących procesów produkcyjnych, rozwiązywanie problemów wydajnościowych i jakościowych,
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów usprawniających oraz warsztatów Kaizen,
  • Optymalizacja procesów operacyjnych pod kątem bezpieczeństwa, jakości i kosztów,
  • Wdrażanie nowych produktów,
  • Tworzenie dokumentacji stanowiskowej,
  • Współpraca z działem produkcji oraz magazynu w zakresie bieżącego utrzymania procesu i wdrażania usprawnień,
  • Współpraca z działem IT w celu zapewnienia funkcjonowania systemów produkcyjnych i wdrażaniu nowych rozwiązań

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe,techniczne,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Praktyczna znajomość metod oraz narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość metodologii MTM,
  • Doświadczenie w pracy w strukturach WCM będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobre kompetencje interpersonalne oraz podejście nastawione na współpracę,
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń.

Nasz Klient zapewnia:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, pakiet świadczeń socjalnych),
  • Możliwość rozwoju i awansu,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pozytywną atmosferę i pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach bezpieczeństwa.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji