Inżynier Lean Manufacturing

Michael Page

Kamienna Góra, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Idealna szansa na rozwój w międzynarodowej organizacji dla osób zainteresowanych metodologią Lean Manufacturing.
  • Nowa rola w organizacji, wdrażanie 5S na terenie zakładu produkcyjnego zatrudniającego kilkaset osób.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana w Kamiennej Górze zatrudniająca w Polsce kilkaset osób.

Opis stanowiska

  • organizacja procesów produkcyjnych w oparciu o zasady Lean Manufacturing
  • inicjowanie oraz realizacja projektów nakierowanych na optymalizację produkcji, obniżkę kosztów i poprawę ergonomii stanowisk pracy
  • implementacja narzędzi Lean Manufacturing (m.in. SMED, 5S, TPM, VSM)
  • prowadzenie szkoleń i warsztatów z powyższego zakresu
  • identyfikacja „wąskich gardeł" w obszarze produkcji oraz proponowanie efektywnych rozwiązań
  • opracowywanie, implementacja i nadzorowanie planów działań
  • weryfikacja skuteczności wdrożonych projektów z obszaru ciągłego doskonalenia

Profil kandydata

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z wdrażaniem narzędzi Lean Manufacturing / optymalizowaniem procesów produkcyjnych
  • wykształcenie techniczne
  • min. dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • siła przebicia, samodzielność, proaktywność, umiejętność organizowania własnej pracy

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie zdobywającej kolejne rynki, na nowo utworzonym, samodzielnym stanowisku
  • praca blisko biznesu przy osobach decyzyjnych i bezpośredni wpływ na najważniejsze wskaźniki - możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kamienna Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page