Inżynier Laboratorium Pomiarowego/Metrolog - rekrutacja online

HRK S.A.

Kamienna Góra, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, międzynarodwej firmy z branży automotive, poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier Laboratorium Pomiarowego/MetrologMiejsce pracy: Kamienna Góra

Zadania:

  • Programowanie Współrzędnościowych Maszyn Pomiarowych (Mitutoyo, Werth, CimCore, Atos),
  • Wykonywanie pomiarów w ramach kontroli wejściowej, produkcji i zatwierdzania komponentów,
  • Tworzenie dokumentacji na wykonanie sprawdzianów i oprzyrządowania na maszyny testowe i wytrzymałościowe.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • Dobra znajomość rysunku technicznego; GD&T, GPS, RPS,
  • Podstawowa znajomość dowolnego oprogramowania konstrukcyjnego CAD,
  • Podstawowa wiedza z zakresu Współrzędnościowej Techniki Pomiarowej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Cechy osobiste takie jak kreatywność, samodzielność, zaangażowanie i zdolność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Pracę pozwalającą na doskonalenie i samorealizację, rozwój osobisty, wszechstronne doskonalenie umiejętności zarządzania projektami,
  • Pracę w grupie w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym,
  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów,
  • Wysoki stopień samodzielności przy wykonywaniu zadań,
  • Pracę w renomowanej firmie będącej jednym z liderów w branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym,
  • Długofalową współpracę i bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.